Hadi tanışalım!
Levent, 4554, İstanbul, TR,
awa@atlaswebarts.com
Tel.: +90 535 935 51 13
Değer katacağınız bir fikriniz mi var?
work@atlaswebarts.com
Tel.: +90 535 935 51 13

Fiyatlandırma

Web Tasarım ve Geliştirme

Sosyal Medya Yönetimi

Facebook & Instagram Reklam Yönetimi Hizmeti

Türkiye’nin en çok kullanılan sosyal medya mecraları olan Facebook ve Instagram üzerinden işletmeniz için reklam vererek marka bilinirliğinizi artırırken, potansiyel müşterilerinize ulaşın! 

Nedir? 

Reklam Yönetimi Paketi; Facebook aracılığıyla sponsorlu reklam oluşturma, reklamları yönetme ve alınan istatistik verilere göre reklamları optimize etme hizmetidir. Bu pakete, reklam verebilmek ve yönetebilmek için gerekli olan Facebook işletme altyapısının kurulum ve entegrasyon hizmetleri ile aylık iki adet reklam kreatifi tasarımı dahildir. 

Avantajları 
→ Marka Bilinirliğinizi Artırın
→ Web Sitenize Müşteri Çekin
→ Belirlediğiniz Hedef Kitlenize Kolayca Ulaşın

Dijital Pazarlama

SEO Danışmanlığı

Fiyatlandırmalarımız, ilgili hizmet için aylık çalışma saatlerine göre belirlenir. Profesyonel SEO Abonelik Hizmeti, 49 saat/ay x 50 Kelime Sayısı olarak hesaplanmaktadır. Yapılacak çalışmalar hedefleriniz doğrultusunda ticari, itibari, marka veya prestij gibi farklı kazanımlara odaklı stratejilerle gerçekleştirilir. Analytics’te çalışırken, size zaman kazandıran ve verimliliği artıran sorunsuz bir iş akışı için Search Console ve Data Studio gibi diğer Google çözümlerinden gelen verilere kolayca erişebilirsiniz.

Kurumsal Kimlik